PURE

Sievietes nesaprotamā daba nepārtraukti meklē iedvesmu un aizraujošu pieredzi. Tāpēc mēs esam radījuši šo aromātu kolekciju, kas kļūs par jūsu neaizmirstamo iespaidu avotu. Ejiet vienā solī ar laiku, atklājiet priekš sevis jaunus aromātus!

PURE ROYAL

Jaunas ekskluzīvās smaržas PURE ROYAL / KARALISKĀ KOLEKCIJA, pateicoties izsmalcinātām aromātu notīm un intriģējošiem akordiem, liks justies jums kā karalienei katru dienu. Ideālās kompozīcijas tika radītas mūsdienīgām sievietēm, kas vēlas baudīt dzīvi uz visiem 100%. Pateicoties rūpīgi atlasītajām augstas kvalitātes esencēm, aromāts būs noturīgs neticami ilgu laiku.

PHEROMONE

Vēlaties akcentēt savu satriecošo tēlu? Vai vēlaties uzlikt punktu uz „i” savam ideālajam stilam? IZVĒLIETIES SMARŽAS AR FEROMONIEM. Ļaujiet sevi atcerēties. Pateicoties šīm smaržām, neviens nepaliks vienaldzīgs. Feromoni - tās ir vielas bez smaržas, kas tiek pievienotas pie smaržām, lai uzlabotu to stimulējošo iedarbību. Feromoni ir slepenais ierocis, kura misija ir palielināt pievilcību un pašpārliecinātību.

INTENSE

Ļoti noturīgi aromāti. Prieks, kas nepazūd. INTENSE SMARŽAS garantē intensīvas sajūtas, kas pastiprinās ar katru stundu. Pateicoties aromāta kompozīcijas augstajai koncentrācijai līdz 30%, jūs tās izbaudīsiet ļoti ilgu laiku. Tās ir pieejamas ar tilpumu 50 ml un 30 ml.

X

DMCA

Stingri aizliegts publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, kamēr nav saņemta rakstiska atļauja. Sazināties Jūs varat ar mums pa e-pastu: info@fmgroup.lv