COMPLETE CARE

Ko darīt, lai katru dienu izskatītos pārsteidzoši? Mūsu recepte ir vienkārša. Tā ir kopta un mitrināta āda. Pateicoties COMPLETE CARE kosmētikai, ķermeņa kopšana tagad ir ļoti vienkārša un patīkama.

HELLO HONEY

No visām dabas bagātībām mēs paņēmām vislabāko - medus ekstraktu - un apvienoja to ar ādas kopšanas sastāvdaļām, lai jūs katru dienu varētu izbaudīt šo saldo svētlaimi.

ALOE VERA

Piesārņota vide, nelabvēlīgi ārējie faktori un slikts uzturs - jūsu ādai nepieciešams pasargāt sevi. Sniedziet pirmo palīdzību savai ādai ar ārstnieciskās alvejas palīdzību. Alveja - īsta A, B, C un E vitamīnu noliktava, kas satur arī minerālvielas, tādas kā cinks, selēns un varš. Nav pārsteigums, ka alveja tiek izmantota medicīnā un kosmetoloģijā jau tūkstošiem gadu. Arī mēs novērtējam tās ārstnieciskās īpašības, tāpēc paplašinām savu produktu klāstu ar trim unikāliem produktiem.

Rezultāti 1 - 5 no 5

Personīgās higiēnas līdzekļi

Kataloga cena: 5,60 €
Cena / kg:
Kataloga cena: 6,07 €
Cena / kg:
Kataloga cena: 7,12 €
Cena / kg:
Kataloga cena: 7,12 €
Cena / kg:
Kataloga cena: 7,47 €
Cena / kg:
X

DMCA

Stingri aizliegts publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, kamēr nav saņemta rakstiska atļauja. Sazināties Jūs varat ar mums pa e-pastu: info@fmgroup.lv