Uzņēmums FM WORLD darbojas plašā patēriņa preču sektorā, pamatojoties uz daudzpakāpju mārketingu. FM WORLD misija ir piegādāt augstas kvalitātes preces par pieņemamām cenām tieši jūsu mājās, apejot tradicionālo veikalu ķēdi.

Uzņēmumu FM WORLD POLSKA dibināja Arthur Travinsky 2004.gadā Vroclavā. Trīs gadus vēlāk, pateicoties dinamiskai attīstībai ārējā tirgū, tika dibināts jauns uzņēmums FM WORLD. Mūsdienās FM WORLD produkciju pazīst un novērtē vairāk kā desmit valstīs sešos kontinentos. Visā pasaulē ar FM WORLD sadarbojas aptuveni 600 000 sadarbības partneru. Uzņēmums rada ideālus apstākļus mikrouzņēmumu attīstībai, piemēram, piedāvājot profesionālu atbalstu uzņēmējdarbības apmācībā.

FM Federico Mahora

FM WORLD vadošais produkts ir augstas kvalitātes smaržas un parfimērijas ūdens FM Federico Mahora, kas izstrādāti sadarbībā ar Perfand un Drom Fragrances uzņēmumiem. Zīmols FM Federico Mahora ietver arī kosmētiku (piemēram, balzami, dušas želejas, losjoni pēc skūšanās, roku krēmi, skūšanās putas, matu smaržas un cita aromatizētā kosmētika), kas ir kompleksa papildinājums aromātiem, kas tiek piedāvāti smaržu un parfimērijas ūdeņu kolekcijās, kā arī ietver ķermeņa kopšanas produktu kolekciju, piemēram, SKIN LAB un SPA SENSES.

FM MAKE UP

Zīmols FM MAKE UP - tā ir augstas kvalitātes kosmētika meikapam, kas bagāta ar minerālvielām, augu izcelsmes ekstraktiem un ēteriskajām eļļām, kas padara Jūsu ādu skaistu, piešķir tai dabisku izskatu un lielisku aizsardzību. Plašs modernu toņu klāsts ļaus Jums izveidot nevainojamu dienas un vakara meikapu. Kosmētikas klāsts radīts, domājot par dažādiem ādas tipiem.

FM WORLD FOR HOMESMART & CLEAN

FM WORLD FOR HOME, SMART & CLEAN - tie ir augstas kvalitātes produkti, lai uzturētu tīrību mājās un patīkamu aromātu. Sadzīves ķīmijas produktu klāsts FM WORLD SMART & CLEAN sistemātiski tiek papildināts ar citiem produktiem, kas paredzēti, lai palīdzētu tādās jomās kā mājdzīvnieku aprūpe un higiēna, kā arī automašīnas tīrība.

AURILE

AURILE - tie ir produkti, kas radīti baudīšanai. Lieliska dabīgas un aromatizētas kafijas kvalitāte attaisno pat visprasīgāko melnā dzēriena cienītāju prasības, un inovatīvā kafijas recepte Polijas tirgū ir absolūts jaunums. Piedāvājumu papildina augstas kvalitātes bāra tipa piederumi un eleganti porcelāna komplekti.

X

DMCA

Stingri aizliegts publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, kamēr nav saņemta rakstiska atļauja. Sazināties Jūs varat ar mums pa e-pastu: info@fmgroup.lv