Mūsu misija - izstrādāt produktus, ar kuriem Tu varēsi dalīties ar citiem, un dzīves stilu, kas nodrošinās Tev finansiālu neatkarību. Vislielākā vērtība mums ir cilvēki: simtiem mūsu darbinieku, vairāk nekā miljons biznesa partneru visā pasaulē, miljoniem klientu. Mēs vēlamies nodrošināt Tevi ar augstas klases parfimēriju un kosmētiku, uzlādējot Tevi ar pozitīvām emocijām. Kā jau iepriekš, mēs plānojam paplašināt mūsu produktu klāstu, uzlabot pakalpojumu kvalitāti un radīt ideālus apstākļus mūsu partneru biznesa attīstībai. Šis mērķis nosaka mūsu redzējumu: būt līdzās Tev katrā dzīves sfērā.

Vērtības, pēc kurām mēs vadāmies:

Uzticība

Tava uzticība mums ir ļoti svarīga, tāpēc mēs izstrādājam produktus, par kuru kvalitāti Tu vari būt drošs. Mēs piedāvājam pārskatāmus sadarbības noteikumus un strādājam savstarpējās uzticēšanās atmosfērā.

Enerģija

Katram uzdevumam mēs ķeramies klāt ar entuziasmu. Spēkus un enerģiju mēs smeļamies no jau realizētajiem projektiem, brīvi šķērsojot citu valstu robežas paplašinot horizontus.

Neatkarība

Neatkarība mums ir īpaši svarīga, tieši tāpēc mēs piedāvājam biznesa modeli, kas ļauj iegūt finansiālu neatkarību, neskatoties uz dzimumu, tautību, sociālo statusu un starpkultūru atšķirībām. Mēs cienām mūsu biznesa partneru neatkarību un atšķirīgos uzskatus, kas iedvesmo mūs tālākai attīstībai.

Rūpes

Visas darbības mēs veicam, rūpējoties par mūsu biznesa partneriem. Mēs veidojam attiecības, dalāmies ar informāciju, zināšanām un emocijām, kā arī ar produktiem, kurus mēs izstrādājam. Mēs rūpējamies arī par vidi, kurā mēs dzīvojam un kurā dzīvos nākamās paaudzes.

Drosme

Mēs nebaidāmies no drosmīgiem risinājumiem. Mēs vienmēr esam gatavi mainīt pasauli uz labo pusi un atbalstam uzņēmīgus cilvēkus.

X

DMCA

Stingri aizliegts publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, kamēr nav saņemta rakstiska atļauja. Sazināties Jūs varat ar mums pa e-pastu: info@fmgroup.lv