Reģistrācija

Kas var kļūt par FM World kluba biedru?
Mēs aicinām FM World klubā visas pilngadīgās personas. Ar aizbildņa piekrišanu, par mūsu kluba FM World biedru, var kļūt nepilngadīga persona no 16 gadu vecuma.

Kā reģistrēties?
Vienkārši aizpildiet mūsu elektronisko reģistrācijas veidlapu.

Starta Komplekts - kas tas ir un vai tas man ir nepieciešams?
Starta Komplektā Jūs atradīsiet smaržu paraugus un reklāmas materiālus, kuros iekļauts katalogs, Mārketinga plāns, cenu lapas.
Pareizi izmantoti mārketinga materiāli būs lieliski pārdošanas palīgi.

Pasūtījumi

Kā saņemt lietotājvārdu un paroli FM WORLD interneta veikalam?
Lietotājvārdu un paroli Jūs variet saņemt reģistrējoties FM WORLD klubā. Ar šo datu palīdzību Jūs varēsiet piekļūt savam kontam (kabinetam), kurā Jūs atradīsit vēl vairāk informācijas, kas paredzēta tikai biznesa partneriem.

Kā pasūtīt produktus?
Ja nevēlaties kļūt par kluba biedru, vienkārši sazinieties ar savu pazīstamo biznesa partneri un viņš piegādās Jums pasūtītos produktus! Jūs varat iegādāties produkciju lētāk, ja reģistrēsieties FM World klubā (aizpildiet mūsu elektronisko reģistrācijas veidlapu) un pasūtiet produktus caur interneta veikalu.

Piegāde

Kādi ir piegādes veidi?
Interneta veikalā pasūtīto produktu piegādi veic DPD kurjers no pirmdienas līdz piektdienai (izņemot brīvdienas) uz Jūsu norādīto adresi.

Kā es varu apmaksāt pirkumu?
1) On-line caur Przelewy24 platformu, kas ir sinhronizēta ar FM WORLD interneta veikalu - noformējot pasūtījumu interneta veikalā;

2) Bankas pārskaitījums uz kontu FM WORLD.

SVARĪGI: Tradicionālais bankas pārskaitījums var paildzināt preces piegādi, jo FM WORLD neizsūtīs to no noliktavas, kamēr nauda nebūs ieskaitīta viņu bankas kontā. Tiešsaistes (On-line) maksājums tiek ieskaitīts nekavējoties.

Cik maksā piegāde?
Piegādes izmaksas ir atkarīgas no pasūtījuma izmaksām.

Piegādes izmaksas Latvijā:
1) Ja FM WORLD pasūtījuma summa nepārsniedz € 50,00 + PVN - 6 €
2) Pasūtījumiem virs 50,00 € + PVN - bezmaksas piegāde.

Kad es saņemšu savu pasūtījumu?
Aptuvenais piegādes laiks ir 3-5 darba dienas.
Interneta veikalā veiktais pasūtījums:
1) Līdz pl. 12:00 (ja pasūtījums tiek veikts no pirmdienas līdz piektdienai) parasti tiek nodots realizācijai tajā pašā dienā.
2) pēc pl. 12:00, sestdienā, svētdienā vai svētku dienās – tiek nodots realizācijai tuvākajā darba dienā.
Pēc tam pasūtījums tiek nodots kurjeram, lai 3-5 darba dienu laikā tiktu veikta piegāde. Ja 5 darba dienu laikā neesat saņēmis pasūtījumu, sazinieties ar apkalpošanas nodaļu.

Apkalpošanas nodaļa

Jums ir palikuši jautājumi?
Ar prieku atbildēsim Jums pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Neaktīvie biznesa partneri

Neaktīvs biznesa partneris ir partneris, kurš pēdējo 12 mēnešu laikā (no dienas, kad pievienojās FM WORLD klubam vai no gadadienas datuma), nav veicis pasūtījumu par 0,01 punktiem.

Saskaņā ar FM WORLD Kluba Noteikumu 3.1.4. Punktu, ja Biznesa partneris nav aktīvs 12 mēnešus, tā numurs tiek bloķēts, bet, ja tiks veikts FM WORLD produktcijas pasūtījums, par kuriem tiek piešķirti punkti, šis numurs var tikt aktivizēts jebkurā laikā.

Mēs informējam, ka ja neaktīvais biznesa partneris vēlas aktivizēt savu numuru, viņam jāaizpilda pieteikums - aktivizēšanas pieteikums un jānosūta tas uz apkalpošanas nodaļu.

Šāds pieteikums - Pasūtījums tiks nosūtīts uz FM WORLD centrālo biroju, kur pilnvarotā persona aktivizēs biznesa partnera numuru.
Numura aktivizēšanas process parasti aizņem 1-3 darba dienas (kalendārā mēneša pirmajās dienās, kad tiek veikta uzkrājumu uzskaite, aktivizēšana nav pieejama, šajā gadījumā, tas prasīs ilgāku laiku).

Aktivizējot biznesa partnera numuru, tiks izpildīts pasūtījums. Biznesa partnerim - uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi - tiks nosūtīta jaunā pagaidu parole, kas ļaus piekļūt savam kontam, kā arī informācijai par pasūtījuma realizāciju.

X

DMCA

Stingri aizliegts publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, kamēr nav saņemta rakstiska atļauja. Sazināties Jūs varat ar mums pa e-pastu: info@fmgroup.lv